+90 850 450 33 44 info@shuttleandshuttle.com

VİP TRANSFER HİZMETİ NASIL OLMALIDIR?

vip transfer hizmeti nasıl olmalıdır

Vip Transfer hizmeti nasıl olmalıdır?

VIP Transfer, Kişisel Taşımacılık konusunda her gecen gün büyümekte olan bir sektör haline geldi. VIP Transfer Servisi diğer servislerden çok farklıdır. Taksi ya da acente servisleriyle karşılaştırılması mümkün değildir. VIP Transferin diğerlerinden ayıran en büyük özelliği kişiye ve gruplara özel hizmet sunmasıdır. Yurt dışı ve yurtiçinden gelen misafirlerin karşılanması, ulaşacakları yerlere zamanında varabilmesi ve hizmet kalitesi olduğundan VIP Transfer hizmeti tercih edilir.

VIP Transfer Hizmetinde Güven

VIP Transferlerinin talep edilmesindeki en büyük etken güvenilir olmasıdır. Misafir memnuniyeti ve güvenliği hem kurumlar olarak hem de bireysel olarak ilk tercih edilen etkendir. Öncelikle VIP transfer araçlarının son bakımlarının yaptırımlı olmasına dikkat edilmelidir. VIP Transfer firmalarında, araçlar misafir memnuniyeti için son model olarak tercih edilmelidir. Konforlu ve güvenlikli araçlar misafirin rahat etmesini sağlar. Araçların bakımını yaptırmadan yola çıkmamaları kalite ve insan hayatına verdikleri değer olarak ölçülür. Araçların temiz ve tam teçhizatlı olması da misafirin ihtiyaçlarını karşılamakta önemlidir. Bunların dışında 7/24 hizmet vermesi de VIP Transfer seçimini önemli ölçüde arttırmaktadır. Saat kaç olursa olsun firmanın elemanına istenilen saatte ulaşılabilmesi misafirler için büyük önem arz ettirir.

Şoför Seçiminde Kalite VIP Transfer’de

Araç seçiminden sonra dikkat edilmesi gereken ikinci kural ise şoför seçimidir. Şoförlerin, öncelikle prezantabl ve güler yüzlü olması, yol kurallarını ve yolları çok iyi bilmesi, alacağı misafirlerin dilinde konuşabilmesi, saygılı olması, backround olarak iyi olması ve pratik olması gerekir. Şoför, müşteriyle birebir iletişim kurduğundan VIP Transfer firmaları bu konuya hassasiyet gösterir.

Yol Şartlarında VIP Transfer’in Farkı

Misafirlerin geliş tarih ve saatleri önceden bildirilir. VIP Transfer firmaları bu aşamada herhangi bir zorlukla karşılaşmamak adına tüm hava şartlarını ve yo durumlarını araştırmalıdır. Yağmur, kar,yol çalışması vs. durumlarında hazırlıklı olması ve misafiri gideceği noktaya tam saatinde ulaştırabilmesi gerekir. Bunların dışında en büyük özelliği müşterinin kendisinin karşılamasına gerek kalmadan doğru kişiyle tam zamanında iletişim kurabilmesidir. Hava şartlarını önceden bilen şoförler misafire güvenli yolcuk yapmasında büyük etki gösterir.

Leave a Reply