+90 850 450 33 44 info@shuttleandshuttle.com

Hizmetlerimiz

Havalimanı Transfer

Shuttle & Shuttle olarak, sizleri ve misafirlerinizi karşılar, lüks araçlarımızla gidecekleri yere trafik stresi, yorgunluk hissi yaşatmadan daha güvenli ve konforlu şekilde ulaştırıyoruz.

Şoförlü Vıp Araç Kiralama

Yurt içi-yurtdışı misafirleriniz, kongre, seminer, tur organizasyonlarınız için gelen konuklarınızın rahat etmesi için lüks araçlarımız özel şoförlerimizle birlikte hizmetinizde. 

İstanbul Turları

Yurtdışından ya da şehir dışından gelen misafirlerinize İstanbul turu mu yaptırmak istiyorsunuz? Shuttle & Shuttle olarak, siz değerli müşterilerimize ve misafirlerinize mükemmel bir tur organize ediyoruz.

Şoförlü Gece Araç Kiralama

Siz değerli müşterilerimiz ya da yurt içi-yurtdışı misafirlerinizi, güvenli ve konforlu araçlarımız ile özel gün ve gecelerde deneyimli şoförlerimiz ile hizmet sunuyoruz.

Şehirler Arası Transfer

Shuttle & Shuttle olarak şehirler arası yapacağımız transferlerinizde hızlı, konforlu ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlıyoruz. 

Havalimanı Özel Karşılama

Havalimanından özel olarak karşılama için Shuttle & Shuttle olarak profesyonel ekibimizle sizlere kusursuz hizmet sunuyoruz. Gelen misafirlerinizi sizin yerinize karşılıyoruz.